Hakkımızda

Üst Yönetim

nihat-narinNihat Narin – Genel Müdür
1968 yılı doğumlu Nihat Narin, Şirket Genel Müdürlüğü görevine 1 Haziran 2016 tarihinde atanmıştır. Nihat Narin ayrıca Turkcell’de Yatırımcı İlişikleri ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevini yürütmektedir. 1996 yılında Ata Yatırım’da Telekom Analisti olarak çalışmaya başlamıştır. 2000 yılında Turkcell ailesine katılmış, 2004 yılına kadar Yatırımcı İlişkilerinde Kıdemli Uzman olarak çalışmıştır. Daha sonra sırasıyla, İç Denetimden Sorumlu Direktör ve Bahis Oyunları İş Geliştirme Direktörü pozisyonlarını yürütmüştür. 2009-2015 yılları arasında, Yatırımcı İlişkileri ve Uluslararası Medya Direktörü pozisyonunu üstlenmiştir, Nihat Narin, lisans eğitimini 1990 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlamıştır. 1996 yılında Middlesex Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecesini almış; bu kapsamda İngiltere Sermaye Piyasası üzerine çalışmalar yapmıştır.


hifzullah-ozkayaHıfzullah Özkaya – Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
1981 yılı doğumlu Hıfzullah Özkaya, Şirket Finanstan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine 1 Haziran 2016 tarihinde atanmıştır. Profesyonel kariyerine 2005 yılında Ekonomi Bakanlığı’nda başlamış, 2006 yılında Pricewaterhousecoopers İstanbul ofisinde bağımsız denetim bölümüne katılmış, bir yılı ABD’de olmak üzere 2013 yılına kadar çeşit kademelerde görev almıştır. 2013 yılında Turkcell’e katılarak bu tarihten itibaren yönetim kurulu finansal danışmanlık görevini üstlenmiştir. Kendisinin Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Bağımsız Denetim ve çeşitli Sermaye Piyasası Kurulu lisansları bulunmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olup, Marmara Üniversitesi Muhasebe ve Finans alanında Yüksek Lisans derecesine sahiptir.


huseyin-aslanDr. Hüseyin Aslan – Strateji ve Yatırımcı İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı
1971 yılı doğumlu Hüseyin Aslan, Şirket Strateji ve Yatırımcı İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine 1 Ağustos 2016 tarihinde atanmıştır. Profesyonel kariyerine, T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı İngiltere ve Kuzey İrlanda Temsilcisi olarak başlamış, 2010 yılından itibaren T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Türkiye’nin Yatırım-Tanıtım Stratejisi’nin planlanması ve uygulanmasını yönetmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi, Arı Teknokent’te 2012-2015 yılları arasında yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Erciyes Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup, Londra Üniversitesi /SOAS’ta Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi programında Yüksek Lisans, Exeter Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde Doktora derecelerine sahiptir. İngiltere’de Lordlar Kamarası’nda staj, Türk-İngiliz Ticaret ve Sanayii Odası’nda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.


baris-enginBarış Engin – Telekom Servisleri Satış Direktörü
1976 yılı doğumlu Barış Engin Telekom Servisleri Satış Direktörlüğü pozisyonuna 1 Eylül 2016 tarihinde atanmıştır. Kariyerine Çelebi Holding’te başlamış, 2001- 2003 yılları arasında Çelebi Holding’de Operasyon Yetkilisi olarak görev almıştır. 2003-2006 yılları arasında Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş’de Satış Temsilciliği görevini üstlenmiştir. 2006 yılında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Telsiz Şebekeleri ve Saha Kiralama biriminde göreve başlamıştır. 2008 yılında Telsiz Şebekeleri ve Saha Kiralama Marmara Bölge Müdürü olarak atanmıştır. 2010-2013 yılları arasında Telsiz Şebekeleri ve Saha Kiralama Güney Bölgeler Müdürü ve Saha Kiralama Bölgeler Müdürü görevlerini üstlenmiştir. 2013 yılından günümüze Global Tower bünyesinde Telekom Servisleri Satış Yöneticiliği görevini sürdürmüştür. Barış Engin, 1999 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur.